To oferta dla wszystkich, którzy chcą markową kuchnię NOBILIA, w atrakcyjnej cenie i praktycznie od zaraz. Oferowane do wyprzedaży meble to ekspozycje, które podlegają cyklicznej wymianie z uwagi na zmiany ofertowe, zachowując jednak w pełni swoje walory użytkowe i nie odbiegające od mebli produkowanych w firmie Nobilia na indywidualne zamówienie. Oferowany sprzęt AGD to nowe, pełnowartościowe urządzenia. Praktycznie, w każdym oferowanym przypadku, istnieje możliwość przebudowy prezentowanych zestawów lub ich rozbudowy. W przypadku Państwa zainteresowania prezentowanymi zestawami, oferujemy kompleksowe doradztwo i pomoc w ich dopasowaniu do Państwa kuchni. Każdą kuchnię mogą Państwo zakupić w wersji bez sprzętu AGD lub z widocznym na zdjęciu sprzętem. Atrakcyjność oferty, to poza jakością jaką oferuje NOBILIA, wyjątkowo niska cena – obniżki osiągają nawet -75%, a prezentowane zestawy już na drugi dzień mogą znaleźć się u Państwa w domu.
 
 
 
 


 NOBILIA SPEED BERRY SOFTMAT / PLATINUM ASH  
 
Ekskluzywne meble do twojej kuchni. Odważna lecz harmonijna kolorystyka daje uczucie elegancji i komfortu. Standard techniczny Nobilii gwarantuje wygodę użytkowania przez wiele lat. Kuchnia jest zaprojektowana do tzw. „ NRD-owskiej kuchni”, jednak można ją również wykorzystać, w każdej innej kuchni, o właściwych wymiarach. Cena zestawu to 7500,00 PLN (obniżka z 15095,00 PLN), w jego skład wchodzą:
- wszystkie widoczne meble,
- oświetlenie halogenowe pod szafkami i wewnątrz witryn,
- zlew FRANKE z baterią FRANKE i okap ELICA,
- panel ze szkła hartowanego pod okapem.
Dodatkowo za kwotę 3500,00 PLN mogą Państwo nabyć zamontowane w tej kuchni urządzenia ( zmywarka HOTPOINT, kuchenka mikrofalowa SIEMENS, piekarnik i płyta ceramiczna GORENJE). Wybierając kuchnię SPEED Nobilia z ekspozycji, mogą Państwo oszczędzić łącznie 8762,00 PLN.
 
 
 
    © copyright by MKuchnie
napisz do nas