To oferta dla wszystkich, którzy chcą markową kuchnię NOBILIA, w atrakcyjnej cenie i praktycznie od zaraz. Oferowane do wyprzedaży meble to ekspozycje, które podlegają cyklicznej wymianie z uwagi na zmiany ofertowe, zachowując jednak w pełni swoje walory użytkowe i nie odbiegające od mebli produkowanych w firmie Nobilia na indywidualne zamówienie. Oferowany sprzęt AGD to nowe, pełnowartościowe urządzenia. Praktycznie, w każdym oferowanym przypadku, istnieje możliwość przebudowy prezentowanych zestawów lub ich rozbudowy. W przypadku Państwa zainteresowania prezentowanymi zestawami, oferujemy kompleksowe doradztwo i pomoc w ich dopasowaniu do Państwa kuchni. Każdą kuchnię mogą Państwo zakupić w wersji bez sprzętu AGD lub z widocznym na zdjęciu sprzętem. Atrakcyjność oferty, to poza jakością jaką oferuje NOBILIA, wyjątkowo niska cena – obniżki osiągają nawet -75%, a prezentowane zestawy już na drugi dzień mogą znaleźć się u Państwa w domu.
 
 
 
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
FORTE FAMILIA ATINA - DREWNIANA KUCHNIA FORTE  
Dla wszystkich szukających eleganckiej kuchni z frontami z naturalnego drewna przedstawiamy jedyną w swoim rodzaju kuchnię, produkcji Fabryk Mebli FORTE S.A., z kolekcji FORTE FAMILIA. Stylowe meble kuchenne z frontami z drewna orzechowego. Ciepłe, naturalne drewno , połączone ze stylową aranżacją, nadadzą twojej kuchni niepowtarzalny charakter. Doskonale komponujący się z orzechowym drewnem blat, imitujący naturalny kamień, podkreśla stylowość oraz elegancje tego zestawu. Wysunięty segment z piecem, podkreśla charakter retro kuchni.
Cena przedstawionego zestawu to 6000,00 pln ( obniżka z 13000,00 pln).
Dodatkowo widoczny na zdjęciu sprzęt AGD ( zlew, bateria, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, lodówko zamrażarka oraz okap,) oraz oświetlenie, mogą Państwo zakupić za łączna kwotę 6000,00 pln ( obniżka z 7500,00 pln).
W sumie mogą Państwo zaoszczędzić 8500,00 pln
NOBILIA PRIMO IVORY HIGH GLOSS  
Eleganckie meble kuchenne, wyposażone w najlepsze rozwiązania techniczne (samo domykające się szuflady, szafka narożna Magic-Corner). Delikatny magnoliowy kolor frontów MDF w wysokim połysku, harmonijnie łączy się z ciemnym rysunkiem blatów, paneli ściennych oraz elementów pionowych. Zmywarka oraz piekarnik zamontowane wyżej, ułatwiają korzystanie z nich, tworząc jednocześnie ciekawy
i atrakcyjny design.
Cena zestawu mebli to tylko 6250,00 pln
(obniżka z 25000,00 pln).
Dodatkowo tylko za 1000,00 pln mogą Państwo otrzymać zamontowany w kuchni piekarnik oraz zmywarkę firmy Elektrolux.
Łącznie mogą Państwo oszczędzić 19800,00 pln.
NOBILIA PIA CAFE LATTE OLIV HIGH GLOSS  
Meble o niepowtarzalnej kolorystyce, delikatny perłowo kawowy kolor, połączony z pasem Oliv w wysokim połysku, uzupełniony pionowymi elementami oraz blatem w tym samym kolorze. Samo domykające się szuflady oraz szafa cargo powoduje, że użytkowanie tych mebli będzie lekkie i wygodne. Kuchnia posiada blat barowy oraz cześć dostępną od salonu co czyni ją jeszcze pojemniejszą niż się wydaje, patrząc na zdjęcie. W szafce zlewozmywakowej specjalny obrotowy kosz na śmieci oraz środki czystości.
Cena widocznego zestawu to 5000,00 pln
(obniżka z 18500,00 pln) razem ze zlewem i baterią. Dodatkowo widoczny na zdjęciach sprzęt AGD ( zmywarka i piekarnik SIEMENS oraz okap ARISTON) mogą Państwo nabyć w cenie 1500 pln.
Łącznie mogą Państwo oszczędzić 15500,00 pln
NOBILIA PIA DAMSON RIO PLATINUM ASH  
Atrakcyjne meble w oryginalnej kolorystyce, ciepłym połączeniu matowych śliwkowych frontów z delikatnym jasnym „drewnem”. Samo domykające się przeszklone szuflady i nawiązująca do nich witryna w połączeniu z 10 cm blatem barku i panelami ściennymi, nadają kuchni niepowtarzalny charakter, a szufladowy sortownik odpadów, cargo z wieszakami na ręczniki i otwierane do góry szafki wiszące, decydują o wygodzie użytkowania.
Cena zestawu mebli to 5600,00 pln
(obniżka z 22500,00 pln).
Dodatkowo za kwotę 1200,00 pln mogą Państwo kupić widoczny sprzęt AGD ( zlew TEKA z baterią oraz płytę gazową na szkle Whirlpool).
Łącznie mogą Państwo oszczędzić 17500,00 pln.
NOBILIA EDITION WHITE/BLACK ULTRA HIGH GLOSS  
Ta kuchnia to kwintesencja dobrego smaku i wygody. Akrylowe fronty z efektem szkła w kontrastowej bieli i czerni połączone z białym cienkim blatem, powodują, że kuchnia nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Podstawowe szafki o zwiększonej o 20 % pojemności pozwalają w tej niedużej przestrzeni zmieścić wszystko co potrzebne w kuchni. 2 szafy pozwalają na zamontowanie w nich piekarnik i np. ekspresu do kawy z podgrzewana szufladą lub innego sprzętu tego typu a nawet zmywarki kompaktowej. Pod czarnym szklanym zlewozmywakiem, szufladowy sortownik na odpadki ze zmiotką i szufelką.
Cena mebli kuchennych to 5500,00 pln
(obniżka z 21500,00), dodatkowo za 3500,00 pln, mogą Państwo dokupić zainstalowane sprzęty( zlew szklany PYRAMIS CRYSTALON 1B1D, baterię PYRAMIS GRAZIOSO oraz płytę gazową WHIRLPOOL na czarnym szkle) – które w najtańszych sklepach internetowych kosztują łącznie minimum 4600,00 pln.
Łącznie mogą Państwo oszczędzić 17100,00 pln.
 
 
 
 
 
    © copyright by MKuchnie
napisz do nas